19 lutego Oddział dla Dzieci MBP gościł u siebie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki grupę dzieci z Niepublicznego Przedszkola eNCe-peNce. Tym razem przedszkolaki miały możliwość zapoznania się z książką dźwiękową. Atrakcją pokazu były gry i zabawy związane z tematem eksponowanych książek.

006

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” W. Szymborska, pod takim hasłem odbyło się spotkanie DKK z uczniami klasy II b Szkoły Podstawowej nr 8. Podczas spotkania młodzi literaci mieli możliwość zapoznania się z zasadami prowadzenia dyskusji o książce. Ponadto uczestnicy spotkania zaprezentowali swoje ulubione książki. Prezentacja w formie własnoręcznie wykonanej książeczki i krótkiej recenzji była zagadką dla  pozostałych uczestników spotkania.

007006 2010