Na spotkaniu DKK najmłodsi czytelnicy z Niepublicznego Przedszkola eNCe-peNCe powitali wiosnę z bohaterką książeczki „Jak zielona gąsienica stała się kolorowym motylem”. Poznali zwiastunów tej pory roku odgadując zagadki, a także tworzyli wiosenny krajobraz z układanki-rozsypanki.

IMG 4737IMG 4723

SOS dla zwierząt to temat przewodni spotkania DKK z uczniami ze Szkoły Podstawowej  nr 8 w Żarach. Tego dnia uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać opowieści familijnej „Krzysiu chce psa”, poruszającej problem odpowiedzialności dziecka za powierzonego mu czworonoga. Naszym gościem była p. Anna Walicka reprezentująca Żarskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „APORT” zajmująca się wolontariatem w Żarskim Schronisku.

002 2012