W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki Biblioteka Publiczna w Łagowie zaprosiła Roksanę Jędrzejewską - Wróbel autorkę książek dla dzieci na spotkanie z młodymi czytelnikami. Spotkanie odbyło się 17.11.2014r w Zespole Edukacyjnym w Łagowie.

Pisarka bardzo szybko nawiązała świetny kontakt z dziećmi. Mówiła skąd czerpie pomysły na  pisanie i jak powstaje książka. Prezentacji towarzyszyła maskotka ryjówka – Florka (bohaterka serii książek o Florce). Atmosfera spotkania była przesympatyczna. Uczestnicy aktywnie brali w niej udział. Na zakończenie uczniowie kl .III podziękowali za spotkanie i wręczyli kwiaty.

W bibliotece można podziwiać piękne ilustracje wykonane przez dzieci pod wpływem czytania jej książek. Książki Roksany Jędrzejewskiej - Wróbel można wypożyczyć w  Bibliotece Publicznej w Łagowie.