Szanowni Czytelnicy

Uprzejmie informujemy, że w związku z przygotowaniami do modernizacji Oddziału dla Dzieci, w dniach 16 i 17 września br. Biblioteka Pana Kleksa będzie nieczynna.
Od 18 września br. (piątek), na czas prowadzenia prac remontowo-budowlanych, funkcjonowanie Oddziału dla Dzieci przeniesione zostanie do Klubu Pro Libris (antresola). Godziny otwarcia bez zmian: pon.-piąt. 10.00-18.00; sob. 9.00-16.00.
                                                                                                                                                                                                        Za utrudnienia przepraszamy.