ciociaPisarka i ilustratorka książek dla dzieci zawitała do filii w Bożnowie w piątek 08 maja 2015r. O godz.11.Spotkanie odbyło się w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki i dzięki uprzejmości W i MBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Pani Eliza bardzo obrazowo opowiadała o swojej twórczości ,nawiązując wspaniały kontakt z dziećmi. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu,ciekawie odpowiadając na zadane pytania. Autorka ,,Cioci Jadzi''zdradziła uczestnikom spotkania ze pisze w niej o sobie i swojej siostrzenicy,dlatego książka jest jej bardzo bliska, Wspólnie z dziećmi i uczestniczkami DKK stwierdziłyśmy że to był niezapomniany dzień, zwłaszcza że spotkanie odbyło się w Dniu Bibliotekarza.

ciocia 2