Dnia 5maja 2015r w filii w Bożnowie odbyło się spotkanie z dziećmi w ramach DKK. Celem spotkania było zapoznanie się z twórczością p. Elizy Piotrowskiej oraz czytanie książki ,,Ciocia Jadzia'' przed zbliżającym się spotkaniem autorskim z panią Elizą .Dzieci były zachwycone główną bohaterką. Ciocia Jadzia to zwariowana osoba , ma szalone pomysły i zawsze jest zadowolona i
uśmiechnięta .Spędza bardzo dużo czasu ze swoją siostrzenicą ,zapewniając jej wiele atrakcji a jednocześnie ucząc ją logicznego myślenia i dojrzałego spojrzenia na współczesny świat. Po czytaniu dzieci namalowały rysunki z wizerunkiem Cioci Jadzi a także kwiaty dla pani Elizy.
Z wyrazami szacunku opiekun DKK filii w Bożnowie Danuta Bielawska