W dniu 8 czerwca 2015 odbyło się kolejne spotkanie DKK przeznaczone dla dzieci. Trzynastu uczestników omawiało książkę „Wielki Wybuch, czyli K kontra K", której autorami są wspaniali autorzy- Grzegorz Kasdepke oraz Barbara Kosmowska. W „Wielkim Wybuchu" głównymi bohaterami są Kryspin i Ksenia. Ich imiona są wyszydzane wśród rówieśników, dlatego czują się wykluczeni ze szkolnej społeczności. Kryspin- chudziutki okularnik staje się pośmiewiskiem kolegów z klasy. Ksenia zostaje odrzucona, kiedy chce pomóc nowej koleżance, której problemem jest jąkanie. W swoim otoczeniu nie są nikim szczególnym, jednak w sieci mogą pokazać, na co ich stać. Dwójka nie zna się w „realu", dlatego tworzy sobie nową tożsamość. Grzegorz Kasdepke i Barbara Kosmowska poruszyli problem współczesnej młodzieży. Będąc w sieci każdy może być kimś innym, lepszym, bardziej wartościowym. Można udawać kogoś, kim się nie jest.

Język narracji jest bardzo przystępny dla każdego czytelnika. Akcja rozkręca się dość szybko, a przy tym cały czas towarzyszy jej celna narracja, co udowadnia, że Grzegorz Kasdepke i Barbara Kosmowska dobrze się bawili przy pisaniu, nie tracąc z oczu założeń książki.