dobreW czerwcowe popołudnie dzieci ze Świetlicy Środowiskowej „UŚMIECH” uczestniczyły w spotkaniu DKK, podczas którego wspólnie czytały oraz omawiały książeczkę  Bożeny Pierga „Dobre wychowanie wierszem”. Książka w prosty oraz zrozumiały sposób ukazuje dzieciom dobre maniery, jakie każdy z nas powinien wynieść z domu. Omawia, w jaki sposób powinniśmy się zachować w różnych sytuacjach. Uczy i jednocześnie przypomina o słowach „Proszę”, „Dziękuję”, „Przepraszam”. Uczestnicy chętnie czytali rymowanki dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach i z chęcią dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Książka wywarła na dzieciach duże wrażenie. Spotkanie zakończyło się w miłej oraz przyjaznej atmosferze, napełniając dobrą energią wszystkich zgromadzonych.