plakat wystawaBiblioteka Piotrusia Pana zaprasza na wernisaż prac Agnieszki Jacyno pod tytułem „OswojOne".

Różnorodność wykorzystanych technik (batik, malarstwo, rysunek, kolaż), intrygujący tytuł oraz same prace utrzymane w baśniowej tonacji niech staną się dla Państwa zachętą do przyjścia na wernisaż i spotkania się z Artystką.
Wernisaż odbędzie się 7 października (środa) o godz.18.00 w Bibliotece Piotrusia Pana (Filia nr 11 WiMBP, ul. Ptasia 32)

Agnieszka Jacyno:
Malarka, architekt wnętrz. W 2014 r. dyplom z malarstwa na Uniwersytecie Zielonogórskim, w pracowni profesora Stanisława R. Kortyki.

Edukację artystyczną rozpoczęła od nauki malarstwa i rysunku, a także dekorowania wnętrz.
Na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego ukończyła studia licencjackie Architektura Wnętrz, a następnie studia magisterskie na kierunku Malarstwo. Lata spędzone w kilku pracowniach, pod kierunkiem świetnych artystów i pedagogów, pozwoliły jej rozwinąć wiele umiejętności i dostrzec różne możliwości artystycznego rozwoju.

Równolegle do działań twórczych, zdobywa doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i zajęć plastycznych dla dzieci, a także wykształcenie w dziedzinie Arteterapii. Jej intencją jest, aby tworzone przez nią prace oddziaływały na odbiorcę także poza sferą wizualną. Jest przekonana o tym, że pozytywne emocje wpływają na ludzi dobroczynnie, a sztuka jest ich najlepszym nośnikiem. Uważa że poprzez sztukę można pokonywać problemy a twórczość pomaga lepiej zrozumieć własną naturę.