jak tańcxonoMediateka „Szklana Pułapka" serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7 – 11 lat na kolejne spotkanie pod „Drzewem Wyobraźni", tym razem taneczne. Uczestnicy będą mieli możliwość zobaczyć jak tańczono dawniej, na dworach królewskich, jak wyglądają tańce ludowe i czym się charakteryzują, skąd wziął się taniec klasyczny zwany popularnie baletem i co to takiego taniec jazzowy. Dzieci będą mogły wykazać się wiedzą na temat tańców współczesnych, nie zabraknie zabaw ruchowych, skojarzeniowych oraz głównego zadania plastycznego, w którym najważniejszą rolę gra dziecięca wyobraźnia.

„Drzewo Wyobraźni" - 15 października o godzinie 17.00.