agnieszka jacyno s
Filia nr 4 przy ul.Podgórnej zaprasza na wystawę prac Agnieszki Jacyno prezentowaną w ramach cyklu „Pasje naszych czytelników".

Agnieszka Jacyno edukację artystyczną rozpoczęła od nauki malarstwa i rysunku, a także dekorowania wnętrz. Na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego ukończyła studia licencjackie Architektura Wnętrz, a następnie studia magisterskie na kierunku Malarstwo. Lata spędzone w kilku pracowniach, pod kierunkiem świetnych artystów i pedagogów, pozwoliły jej rozwinąć wiele umiejętności i dostrzec różne możliwości artystycznego rozwoju.
Jej intencją jest, aby tworzone przez nią prace oddziaływały na odbiorcę także poza sferą wizualną. Jest przekonana o tym, że pozytywne emocje wpływają na ludzi dobroczynnie, a sztuka jest ich najlepszym nośnikiem. Uważa, że poprzez sztukę można pokonywać problemy, a twórczość pomaga lepiej zrozumieć własną naturę.

Wystawa prezentowana będzie od 16 listopada 2015 r. do 31 grudnia 2015 r. w godzinach otwarcia biblioteki.