warsztaty bajka8 grudnia gościem naszej Biblioteki była pani Joanna Krzyżanek, autorka pięknych i mądrych książek dla dzieci. To pani Joanna wymyśliła sławną Cecylkę Knedelek, Kurę Adelę, Gąskę Walercię i wiele innych bajkowych bohaterów. Grudniowe spotkanie odbyło się w formie warsztatów zatytułowanych ,,Bajka pachnąca truskawkami”. W pierwszej części dzieci słuchały bajki,  o tym właśnie tytule, w wykonaniu samej autorki,  a w drugiej bawiąc się masą plastyczną tworzyły różności: zwierzątka, potrawy, naczynia i co im tylko przychodziło do głowy. Szkoda tylko, że czas tak szybko minął, bo pomysłów nie brakowało. Ale za to w Bibliotece jeszcze długo  pachniało czekoladą i truskawkami...

Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Program realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki