20151016 165923Książeczka do nauki czytania i do tego prawdziwy triller, trzymający dzieci  w napięciu.  Na spotkaniu DKK dla dzieci wspólnymi siłami przeczytaliśmy ją. Pisana dużymi literami, czyta się szybko i przyjemnie. Kilka pomysłów przypadło nam do gustu (np. wciskanie kota żeby przerwać przygodę czy Pani, która zgubiła skórę).Na koniec naszego spotkania zintegrowaliśmy się przy wspólnym pisaniu  naszego trillera , którego głównym bohaterem był człowiek z maską na twarzy. Efekt końcowy książki był bardzo zabawny.

Moderator DKK Katarzyna Tomaszewska