Na lutowym spotkaniu DKK w Słonem rozmawiało o książce Małgorzaty Kondej „Sejf z Milionem w środku”. Główny bohater, Felek dużo czasu spędza w szpitalu. Przez swoją chorobę zmuszony jest do częstych zmian szkoły. Kiedy trafia do III B nie ma okazji zapoznać się z nowymi kolegami, bo znowu musi leczyć się w szpitalu. Wtedy klasa zaskakuje go i przygotowuje niezwykły prezent . Książka choć porusza trudne dziecięce problemy zawiera sporo humorystycznie opowiedzianych historii. Lektura mądra w lekkiej formie, zachęcamy do przeczytania.

Opiekun klubu-Ewa Mulawa