„Witaj święty Mikołaju” pod takim hasłem odbyły się 03.12.2015r. zajęcia w Oddziale dla Dzieci MBP w Żarach  z dziećmi z Przedszkola Niepublicznego eNCe-peNCe. Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali opowiadania Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel „Superstrój”  oraz Alana Snowa „Jak pracuje Święty Mikołaj”. Następnie dzieci wyszukiwały różnice między obrazkami, pomagały Mikołajowi znaleźć drogę do reniferów, bawiły się                            w mikołajkowe rymy. Na zakończenie brały udział w zabawach ruchowych „Mikołaj maszeruje po śniegu” oraz „Okrzyki Mikołaja”.

„Idą święta” pod takim hasłem odbyły się 16.12.2015r. zajęcia w Oddziale dla Dzieci MBP w Żarach z dziećmi z Przedszkola Niepublicznego Chatka Puchatka. W trakcie spotkania dzieci wysłuchały opowiadania W. Dulemby Choinka, tworzyły świąteczne drzewko z figur geometrycznych, stroiły je. Był  również czas na zagadki świąteczne i pogadankę o świątecznych tradycjach.

mikołaj