plakat gramy 2016 2Jeśli interesuje Was ekologia i jesteście uczniami gimnazjum lub szkoły średniej, zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno-ekologicznym „Zielone Gry".

Nasze spotkanie odbędzie się w Biblioteka Piotrusia Pana oraz w Filia nr 1 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze pod czujnym okiem koordynatorki projektu - Magdaleny Kremer- Sochackiej.

W trakcie spotkania testować będziemy:
- 2 gry planszowe: "Ropa z Catanu" oraz "Władcy doliny"
- i 1 internetową Gra z klimatem 2.0.

Porozmawiamy też o tym, jaki wpływ mamy na środowisko i co z tą wiedzą możemy zrobić.

Czekamy na Wasze zgłoszenia:
- telefonicznie (68 451 08 92 lub 68 451 08 91)
- droga elektroniczną: filia11@wimbp.zgora.pl  lub filia1@wimbp.zgora.pl

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Rozwiązań Systemowych w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Fundacją Ekorozwoju w ramach programu PL02 Ochrona bioróżnorodności i ekosystemów, finansowanego z Funduszy EOG.