Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Dyskusyjne Kluby Książki w płd. części województwa lubuskiego zapraszają dzieci z klas I-IV szkoły podstawowej należących do Dyskusyjnych Klubów Książki w płd. części woje lubuskiego do udziału w konkursie plastycznym.

Każda z grup należących do Dyskusyjnych Klubów Książki może nadesłać maksymalnie dwie zbiorowe prace przestrzenne, wykonane dowolną techniką i z użyciem dowolnych materiałów, których tematem jest jedna z baśni H. Ch. Andersena.

Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie do 25 marca 2016 r. do Biblioteki Pana Kleksa WiMBP w Zielonej Górze lub przesłać pocztą na adres: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida, al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra.

Nagrodą w Konkursie jest spotkanie autorskie z gośćmi specjalnymi – Renatą Piątkowską i Arturem Barcisiem, zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci - 2.04.2016 r. o godz. 13.00 w Bibliotece Norwida.

regulamin