1Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze oraz Dyskusyjne Kluby Książki rozpoczęły akcję promującą Program DKK i modę na czytanie wśród dzieci i dorosłych.

Sama akcja składa się z pokazu filmu reklamującego DKK pt „Łączymy pokolenia”, spotkania z reżyserem filmu  – Bartoszem Czerniawskim i aktorkami– Dominiką Budnik  oraz Anną Kwapińską,  animacji dla dzieci i prezentacji o Programie przygotowanej przez koordynatora wojewódzkiego.

Akcja promocyjna trwać będzie przez cały rok.

Poniżej wrażenia ze spotkania uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Zielonej Górze.

SP 15 i DKK

Zapisy przyjmuje koordynator DKK – Justyna Hak, 68 45 32 611