marzec17.03.2016r. spotkanie z najmłodszymi klubowiczami z Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka przebiegało w świąteczno-wiosennej atmosferze. W czasie spotkania czytaliśmy fragment książki Joanny Krzyżanek Cecylka Knedelek i Wielkanoc. Odgadywaliśmy zagadki związane ze świętami, a na zakończenie wyszukiwaliśmy 10 różnic na obrazku z kurczakiem.

21.03 2016r. spotkanie DKK z wychowankami Niepublicznego Przedszkola eNCe-peNCe rozpoczęliśmy od pogadanki o wiośnie. Następnie pani bibliotekarka pokazała dzieciom na planszy pierwsze pojawiające się wiosenne kwiaty oraz ptaki, potem przeczytała opowiadanie A. Galicy „O czym dzwonił skowronek?". Po jego wysłuchaniu uczestnicy spotkania musieli posegregować zwiastuny wiosny według trzech kategorii: ptaki, kwiaty i pogody. Potem wykonywały wiosenny taniec zgodnie z muzyką Antonia Vivaldiego Cztery pory roku - Wiosna. Zajęcia zakończyliśmy dekorowaniem wiosennego ptaszka i zagadkami.

marzec 2