stanecka9 maja w naszej Bibliotece po raz pierwszy gościła pani Zofia Stanecka, autorka popularnego cyklu o Basi. Zarówno, my bibliotekarze, jak i dzieci z Jasienia czekaliśmy z niecierpliwością na tę wizytę, ponieważ książki pani Staneckiej należą do najczęściej wypożyczanych książeczek dla dzieci w naszej Bibliotece. Spotkanie było bardzo udane. Autorka zaprezentowała dzieciom fragmenty z  nowych książek ,,Damą być” i ,,Rycerzem być”, dzieci uczestniczyły w całym spotkaniu bardzo czynnie, odpowiadały na pytania,  rysowały i tworzyły swoją opowieść. A wyobraźni im nie brakuje:)

Irena Ludwig

moderator DKK dla dzieci w Jasieniu