ktosHej. Mam na imię Klaudia i jestem członkiem Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Krzepielowie.
19 kwietnia 2016 roku na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki omawialiśmy „Pułapkę na ktosia" pani Ewy Nowak.
Opowiada ona o przygodach dwójki dzieci, Hani i Artura, którzy pojechali na wakacje razem z tatą. Gdy dzieci chodziły do lasu lub nad jezioro spotykały ich dziwne sytuacje. Ktoś płatał im niemiłe psikusy, np. jak mogły ulotnić się obrane ziemniaki przygotowane na obiad albo kto mógł zabrać tacie jego ulubione spodenki. Rodzeństwo postanowiło urządzić pułapkę na tego „ktosia" i w końcu dowiedzieć się kim on jest. Ale o tym i innych jego sprawkach dowiecie się czytając książkę. Polecamy.
Klaudia Głodowicz