cerwiec210 czerwca 2016 roku odbyło się ostatnie, pożegnalne spotkanie DDK z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola eNCe-peNCe. Z tej okazji w MBP Oddziale dla Dzieci gościła u nas pani Krystyna Gowik, muzyk, który pracuje w Szkole Muzycznej w Żarach. Nasz gość poprzez zajęcia muzyczne i zabawy taneczne wprowadziła dzieci w niesamowity świat muzyki. Na zakończenie naszego spotkania dzieci otrzymały dyplom oraz zabawne ołówki.

Dzisiaj odbyło się ostatnie spotkanie DDK z wychowankami Przedszkola Niepublicznego Chatka Puchatka. W czasie wizyty dzieci wysłuchały opowiadania Nasim Abaeian pt. „ Dawno, dawno temu...", wzięły udział w quizie: Zgadnij co to za baśń?, Prawda czy fałsz ?, a z figur geometrycznych w grupach trzyosobowych tworzyły zwierzęta. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał upominek w postaci ołówka z gumką.(10.06.2016).

czerwiec