Pierwsze po wakacjach spotkanie DKK w Maszewie, które odbyło się we wrześniu  i poświęcone było książce Karen Kingsbury "Po tej stronie Nieba"
Historia Josha, który po wypadku walczy o odszkodowanie, przypadła do gustu większości czytelniczek. Polecamy na jesienne popołudnie.

Po tej stronie Nieba" to historia młodego człowieka, który walczy o odszkodowanie z firmą ubezpieczeniową. Niespodziewanie na drodze Josha pojawia się Savannah, której matka twierdzi, że jest jego córką. Nie poznał córki choć bardzo chciał, nie doczekał też dnia, kiedy dostał pieniądze i stał się bogaty. Po jego śmierci, z czym nie może początkowo pogodzić się rodzina, jedyną spadkobierczynią zostaje córka.Zmieniają jednak zdanie ,kiedy bliżej poznają Savannah.

K. Bobel DKK w Maszewie