zdobywcyW dniu 29.11.2016r odbyło się kolejne spotkanie DKK w Długiem. Tym razem czytaliśmy i dyskutowaliśmy o książce „Zbawcy książek" A. Stelmaszyk. Jest to książka napisana w formie 9 krótkich opowiadań o niezwykłych zdarzeniach, które miały miejsce w szkolnej bibliotece. Ktoś niszczy książki w bibliotece, więc Tosia i Kasia postanawiają wszcząć śledztwo i złapać winowajcę. Czy okaże się nim troll czy akcja pójdzie w innym kierunku. Zakończenie jest naprawdę zaskakujące. Książka warta przeczytania, jak również inne książki dla dzieci tejże autorki.
Polecamy!
Opiekun DKK – Matoga Jadwiga Filia biblioteczna Długie