mikolaj2„Spotkanie z Mikołajem” pod takim hasłem odbyły się 6.12.2016r. zajęcia w Oddziale dla Dzieci MBP w Żarach z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali opowiadania „Kochany Święty Mikołaju” z książki „Nowe przygody Mikołajka” Rene Goscinny i Jean – Jacques Sempe. Następnie pisali i adresowali list do Mikołaja oraz wyszukiwali na obrazku ukrytych prezentów. Na zakończenie dzieci rozwiązywały świąteczne zagadki, a w nagrodę częstowały się wafelkami.

Izabela Pajdowska

mikolaj1