bombkiOstatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki z uczniami klasy II a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Żarach przebiegało w świątecznej atmosferze. W ten nastrój wprowadziła nas opowieść Joanny Krzyżanek pt. ' Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie" przeczytana przez pana Damiana naszego stażystę. Po jej wysłuchaniu rozmawialiśmy o tradycjach świątecznych, skąd się wzięły i które z nich przetrwały do dnia dzisiejszego. Dopełnieniem naszego spotkania były zabawy i zagadki o tematyce zimowej. Na zakończenie uczestnicy zajęć narysowali swoje życzenia. Miejmy nadzieję, że się spełnią, czego im z całego serca życzymy.
Małgorzata Pawłowska