Konkurs 1Serdecznie zapraszamy uczennice i uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznej Twórczości Dziecięcej „Książka – skarb w moim domu", organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną im. C. Norwida oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. Marii Grzegorzewskiej.
Konkurs adresowany jest do dwóch grup wiekowych dzieci szkół podstawowych. Grupa pierwsza: klasy I-III i grupa druga: klasy IV-VI.
Prosimy o zapoznanie się z załączonym „Regulaminem konkursu". Prace konkursowe należy dostarczyć (przesłać) do Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze, 65-031 Zielona Góra, ul. Chopina 15a - w terminie do 18.04.2017 r. Wraz z pracami powinny zostać przesłane karty zgłoszeń i oświadczenia uczestników. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
nauczyciel konsultant ODN - Jan Kostyszak

KARTA ZGŁOSZENIOWA