Pod koniec maja odbyło się spotkanie DKK,  na którym omawialiśmy książkę Martina Widmarka „ Tajemnica pociągu".

Była to kolejna książka z tej serii opowiadająca przygody dwójki dzieci -  Lessego i Mai, którzy prowadzą swoje małe biuro detektywistyczne. Tym razem podróżowali pociągiem,w którym musieli rozwikłać zagadkę zaginięcia worka z pieniędzmi. Dzieciom bardzo podobała się również i ta opowieść, choć długo nie potrafili rozwikłać kto jest odpowiedzialny za zniknięcie pieniędzy, ale na tym przecież polega dobra książka detektywistyczna.

Moderator DKK w Guzowie - Justyna Sierko