knedelkowo11 kwietnia zawitaliśmy do Starego Knedelkowa, aby przekonać się czy widać już  w nim i czuć przedświąteczną atmosferę. Wspólnie z ucznia z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi   w Żarach spotkaliśmy się z gąską Walerią. Rozmawialiśmy o jej postawie wobec zbliżających się świąt. Rozwiązywaliśmy zadanie razem z rozrabiającymi zającami i odgadywaliśmy wiosenno- świąteczne zagadki. Spędziliśmy miło czas, a na koniec zajączek obdarował nas słodkimi czekoladkami.

Małgorzata Pawłowska