program fokus dobryWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze zaprasza w ramach Tygodnia Bibliotek 2017 na event ph. BIBLIOTEKA NORWIDA W GALERII FOCUS MALL!
W zaaranżowanej przestrzeni w kilku strefach: Nowych Technologii, Informacyjnej Biblioteki Norwida i Strefie Malucha, odbędą się spotkania z popularnymi autorami książek dla dzieci, do rozdania mamy także unikalne PINy do bazy Legimi! Pomożemy Państwu założyć konto! Zainteresowani wyjdą z działająca aplikacją! Oferujemy także gry na konsoli PS4, możliwość odsłuchu audiobooków i muzyki na leżakach! Wiele atrakcji! Eksperymenty chemiczne, malowanie twarzy, słodka niespodzianka dla najmłodszych! To wszystko 12 maja br. od godz. 10.00 do 19.00!
12 maja, w godz. 10.00-19.00, ul. Wrocławska 17

W PROGRAMIE:
10.00-19.00 Promocja aplikacji LEGIMI, promocja Wirtualnej Czytelni Norwida, gry na konsoli PS4, Strefa chillout (odsłuchy audiobooków i muzyki na leżakach)

10.00-11.30 Spotkanie autorskie z Agnieszką Ginko, autorką książek dla dzieci i publikacji edukacyjnych

12.00-14.00 Bezpłatne zapisy do Biblioteki Norwida, drukowanie kart bibliotecznych, udzielanie informacji biblioteczno-bibliograficznych, Promocja imprez i eventów Biblioteki Norwida.

12.00-14.00 Kraina eksperymentów – spotkanie edukacyjne dla gimnazjalistów

14.00-16.00 Malowanie twarzy dzieci

16.30-18.00 Spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem, popularnym pisarzem dla dzieci i młodzieży, autorem słuchowisk. Po spotkaniu podpisywanie książek

18.00-19.00   Promocja aplikacji LEGIMI, promocja Wirtualnej Czytelni Norwida, gry na konsoli PS4, Strefa chillout (odsłuchy audiobooków i muzyki na leżakach)