ciekawePod koniec maja na kolejnym już spotkaniu DKK  omawialiśmy książkę Renaty Piątkowskiej.

„Ciekawe co będzie jutro”. Książka zawiera kilkanaście krótkich opowiadań  o przygodach małej dziewczynki o imieniu Rozalka. Dzieciom podobały się pomysły jakie wymyślała Rozalka,  aby zwrócić na siebie  uwagę . Dzięki tej książeczce poznajemy do czego mogą być zdolne małe dzieci, kiedy tylko na chwilę spuścimy je z oka . Polecam książeczkę najmłodszym ,a także ich rodzicom.

Moderator DKK w filii bibliotecznej w Guzowie – Justyna Sierko