dkk kwiecieńNa początku kwietnia na spotkaniu DKK omawialiśmy książkę A. Chylińskiej  „ Zezia, Giler i Oczak’’  Z tej  książki dzieci mogły się dowiedzieć odczuciach i obawach dziecka , które musi zmienić swoją szkołę , otoczenie i najbliższych przyjaciół z powodów dla niego nie zrozumiałych , a w dodatku dowiaduje się , że będzie miało młodsze rodzeństwo. Jednak gdy rodzina jest ze sobą blisko wszystko dobrze się układa. Na spotkaniu wspólnie doszliśmy do wniosku , że niekiedy dzieci roztrząsając  problemy , dochodzą później do wniosku, że wcale tak źle nie bywa, ponieważ poznaje się nowych ciekawych ludzi, przeżywa niezwykłe  wydarzenia.  Gorąco polecamy. Ciekawa i pouczająca lektura.

Moderator DKK w fili bibliotecznej w Guzowie – Justyna Sierko