czerwinska2 czerwca 2017 r. w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci przyjechała na spotkanie autorskie do Biblioteki Publicznej w Osiecznicy Pani Anna Czerwińska-Rydel.

Spotkanie było bardzo ciekawe, autorka opowiadała o swoich książkach, o swoim życiu (ma dwa koty, psa i papugę), gra na fortepianie, lubi muzykę Mozarta i Chopina. Odpowiadała na liczne pytania dzieci oraz przeczytała fragmenty trzech swoich książek. Podczas spotkania można było kupić książki autorki i otrzymać autograf. Autorka otrzymała od dzieci upominki związane z Krosnem Odrzańskim oraz ze zlotem szkół im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osiecznicy, a także kwiaty i trzy duże balony.

Moderator

Barbara Przeździęk