onichimowskaW dniu 24.05.2017 w Bibliotece Publicznej w Łagowie odbyło się  spotkanie  z Anną Onichimowską  autorką  książek  dla dzieci , młodzieży  oraz scenariuszy radiowych, telewizyjnych i filmowych. Uczestnikami  spotkania  byli uczniowie klas V szkół podstawowych z Łagowa, Sieniawy i Toporowa.

Po powitaniu pani Onichimowska opowiadała o  swoim życiu, twórczości oraz zamiłowaniu do podróży, czytała fragmenty swoich książek. Uczniowie mieli okazję zadać pisarce różne pytania związane z twórczością , podróżami. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie uczniowie wręczyli autorce bukiet kwiatów.

Książki Anny  Onichimowskiej można wypożyczyć w Bibliotece Publicznej w Łagowie.