kunaW ramach Dyskusyjnego Klubu Książki gościliśmy Elżbietę A. Kuna-Kwiecińską , która promowała tomik wierszy „Krok do Aniołów”. Pani Elżbieta jest rodowitą sulechowianką. Tu uczęszczała do szkoły podstawowej i średniej. Potem ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poezją fascynowała się już od wczesnych lat młodości. W swoim pisarskim dorobku ma  trzy tomiki wierszy:”Wyznania” – wydane w 1998 roku, „Powracająca fala” – wydana w 2013 roku i „Krok do Aniołów” – wydany we wrześniu 2016 roku.

Podczas spotkania autorka zaprezentowała kilkanaście swoich wierszy i oczarowała nimi słuchaczy. Okazało się, że poezja dziś tak niepopularna może być żywa i porywająca, jeśli doda się do niej odpowiednią oprawę.

Dziękujemy za piękne chwile z subtelną poezją i czekamy na nowe dokonania poetki.

kuna2