lubi ksiazka28 kwietnia 2017 r. w  Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzebiechowie, w ramach DKK , odbyło się spotkanie ph.”Czego nie lubi książka”.  Uczestnikami spotkania byli uczniowie Zespołu Edukacyjnego  z klasy  3 . Tym razem  temat był związany z promowaniem czytelnictwa. Uczniowie w formie plastycznej  lub literackiej starali się ukazać to, w jaki sposób prawidłowo obchodzić się  z książką  jak ważnym i cennym narzędziem jest  i czego nie lubi książka. Prace były bardzo ciekawe, kolorowe. Taka lekcja plastyki  okazała się ciekawym doświadczeniem i  ciekawą formą  spotkania z książką . Również dyskusja o książkach nie tylko o treści książki  została bardzo dobrze  odebrana przez uczestników spotkania.

lubi ksiazka 2