W wesołym gronie klubowiczów odbyła się dyskusja w ramach kolejnego, czerwcowego spotkania DKK.

Wybrana książka to zbiór krótkich opowiadań pt „Wszystko zaczyna się od marzeń" o dzieciach Asi i Maćku i ich przyjaciołach. Chodzą do klasy trzeciej, opisane historie dotyczą ich i rówieśników. Nasi bohaterowie zaprzyjaźnili się
z diabełkiem Leśnym Oczkiem. Byli w posiadaniu „magicznego zegara z Pięcioma wskazówkami”.W szkole koleżanki nie zawsze są przyjemne w zachowaniu, zwłaszcza jeśli chodzi o dziewczynkę, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Te przygody bohaterów jednak czegoś ich nauczyły. Wszystko kończy się urodzinami. A kogo to już przeczytajcie sami.