Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze oraz Dyskusyjne Kluby Książki zapraszaja do biblioteki publicznej na spotkanie autorskie z Agnieszką Ginko:

9 listopada 2017
10.00-11.00 Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów
ul. Jana Pawła II 52
66-100 Sulechów

Agnieszka Ginko - poetka i pisarka, laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich, autorka książek dla dzieci i publikacji edukacyjnych. Za książki dla dzieci otrzymała w 2015 ogólnopolską Nagrodę Guliwer w Krainie Olbrzymów. Jej wiersze Ciotka Klotka i inne historie (Pascal) zostały wyróżnione w konkursie Książka Przyjazna Dziecku 2011, książka Podróż Srebrnego jest finalistką Konkursu Makuszyńskiego 2014, a opowiadania o rodzinie Tutków – Tutlandia zostały nominowane do nagrody Książka Roku 2013. W 2015 ukazała się drugą część książki o Tutce i Tutku – Tutlandia – Niespodzianki wyróżniona ogólnopolską nagrodą FENIKS 2016.