mielczarekSzanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne spotkanie naukowe w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 15 listopada 2017 r. (środa) o godz. 9.30 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego - II piętro WiMBP). Tematem spotkania będą Tygodniki społeczno-polityczne Trzeciej i Czwartej Rzeczpospolitej. Wykład poprowadzi prof. zw. dr hab. Tomasz Mielczarek z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

prof. zw. dr hab. Tomasz Mielczarek -Wicedyrektor ds. naukowych i pracownik naukowy Instytutu Dziennikarstwa i Informacji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
SPEC. DYDKATYCZNA:
Polskie i zagraniczne systemy medialne, podstawowe problemy telewizji.
SPEC. NAUKOWA:

Historia polskich środków komunikowania masowego w XX w. oraz współczesne polskie środki komunikowania masowego.

Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra

logo Zielonej Góry

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze

dr Przemysław Bartkowiak