W środę, 8 listopada 2017r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Dyskutowaliśmy o książce Martina Widmarka „Nelly Rapp i frankensteiniak”. Tytułowa bohaterka – Nelly Rapp – właśnie ukończyła Upiorną Akademię. Dostaje swoje pierwsze zadanie. Ma śledzić pewnego człowieka, który jest podejrzany o bycie frankensteiniakiem – czyli wygląda jak człowiek, ale brakuje mu połączenia między sercem a mózgiem. Jak się potoczy historia młodej agentki? Warto przeczytać.

Dzieciom ze Starego Strącza bardzo podobała się kolejna wspaniała historia napisana przez Martina Widmarka. Absorbująca i ciekawa książka. Ilustracje w czarno-białej odsłonie idealnie dopełniają całość. Zaskakują swoją prostotą, a także pobudzają wyobraźnię.

Dzieci ze Starego Strącza polecają tę książkę małym i dużym czytelnikom.