jezDzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Żarach biorące udział w spotkani u Dyskusyjnego Klubu Książki dowiedziały się na zajęciach, że jeże też mają swoje święto i obchodzą je 10 listopada. Nasz klubowy Dzień Jeża uczciliśmy pogadanką o jeżach , czytaliśmy również opowiadanie W. Chotomskiej pt. „Przygody jeża spod miasta Zgierza”. Tworzyliśmy menu dla niego, pomagaliśmy jeżowi znaleźć drogę w labiryncie i odpowiadaliśmy na pytania z nim związane. Dużo radości sprawiło nam odgadywanie do czego służą różnego rodzaju szczotki. Zajęcia upłynęły w miłej atmosferze.

Małgorzata Pawłowska