Z sąsiedzką wizytą odwiedziliśmy dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 -Fajlandii.

Dzieci zapoznały się z tekstem Agnieszki Chylińskiej który opowiada o narodzinach małego braciszka i przeprowadzce do nowego domu: Malinówki.

Dzieci muszą zaadoptować się do nowej szkoły, okolicy i zajęć. Rodzice do nowej pracy.

Wykonywaliśmy prace tematycznie związane z książką w podziale na grupy wykonywaliśmy prace plastyczne: ''Domek Malinówka'',''Pokój Zezi'',''Narodziny Oczaka''.

Zabawy ruchowe w pieczenie pierniczków,oraz naśladowanie zwierzątek uzupełniły nasze sympatyczne spotkanie.

Dopełniło go wspólne pałaszowanie ''upieczonych '' pierników.

Izabela Zawistowska