szkoła kotówSpotkanie DKK dzieci - Co może być napisane w liście od … kota Saliksa z tajemniczej kociej szkoły? W październiku rozmawialiśmy o książce Jin-kyung Kim, pt. Szkoła Kotów. Tajemnica Kryształowej Groty. Jest to ciekawa i niesamowita historia z kotami w rolach głównych. Paulinę i Amelię zaciekawiły piękne ilustracje. Natalkę wzruszył fakt, że autor napisał tę książkę dla córek, żeby pocieszyć je po stracie kochanego kotka. Nikola zwróciła uwagę na to, że z tej książki dowiedziała się dużo o życiu kotów, nie mogła oderwać się od lektury. Książka dla wielbicieli kotów i tych, co chcą się przekonać, dlaczego warto kochać koty! Spotkanie prowadziła Bożena Romańska.