krzat1Dzisiejsze (1.12.2017 r.) spotkanie DKK, w którym uczestniczyły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Żarach przebiegało w świąteczno – mikołajkowym nastroju. Na początku zajęć dzieci wysłuchały opowiadania pt. „ Szewc i skrzaty”. Potem rozmawialiśmy o pomaganiu, komu i w czym najczęściej i najchętniej pomagamy. Następnie dekorowaliśmy świąteczną choinkę bombkami z naszymi marzeniami. Po zakończeniu prac plastycznych przyszła kolej na mikołajkowo - zimowe zagadki i kreatywne dekoracje. Czas wspólnej zabawy minął szybko i w miłej atmosferze. W styczniu spotkamy się ponownie.

Małgorzata Pawłowska