kotW  ramach  Dyskusyjnego   Klubu  Książki  5.02.2018r. odbyło się kolejne w Oddziale dla Dzieci MBP w Żarach spotkanie z wychowankami Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach. Tematem zajęć był kot, gdyż to on 17 lutego będzie odchodził swoje święto. Podczas spotkania dzieci obejrzały teatrzyk kamishibai „Kotka Milusia” Eleny Molisani i Alessandry Sanna. Później zapoznały się z różnymi  ciekawostkami na temat kotów, a następnie próbowały wyjaśnić przysłowia z nimi związane. Na zakończenie wychowankowie dekorowali kota – pacynkę. Zajęcia odbyły się w miłej, kociej atmosferze.

Izabela Pajdowska