tupcioTupcio Chrupcio nie chce jechać z rodzicami na wakacje. Nie lubi rozstawać się z kolegami i swoimi zabawkami, których nie może zabrać ze sobą. Jednak po krótkim pobycie okazuje się, że podróże i wakacje mogą być przyjemne i można tam pozyskać wspaniałych kolegów, a nawet przyjaciół. Można też odkryć wiele nowych i wspaniałych rzeczy.

Spotkanie DKK dla dzieci – 13.02.2018

W dniu 13 lutego 2018r.w bibliotece odbyło się spotkanie dziecięcego DKK. Omówiona książka wzbudziła wśród dzieci wiele radości co spowodowało ożywioną dyskusję maluchów. Chętnie wymieniały się swoimi refleksjami i odczuciami. Po dyskusji dzieci wykonały ilustracje plastyczne do w/w książki