bonczyton9 marca 2018 roku przewodnim tematem spotkania DKK dla dzieci w Krzepielowie była książka Grzegorza Kasdepke „Bon czy ton savoir-vivre dla dzieci”.

Ciekawa książka, przy okazji zabawna i wesoła. Każda litera alfabetu to kolejny temat do dyskusji i rozmowy o dobrym wychowaniu. Dowiedzieliśmy się między innymi, że prawdziwa dama nigdy nie wygląda jak przystrojona świecidełkami choinka (co w dzisiejszych czasach jest tak modne), a moda jak to moda, zawsze przemija – jedynie elegancja i umiar jest na czasie. Choć książka skierowana jest do młodego czytelnika, może czegoś nauczyć również dorosłych.

POLECAMY!

Dzieci z DKK w Krzepielowie