serceW dniu 15 marca odbyło się kolejne spotkanie DKK dla dzieci. Nasi najmłodsi czytelnicy spotkali się w celu wspólnego przeczytania i omówienia książki „Serce w butelce”  Olivera Jeffers. Jest to książka obrazkowa, niezwykle piękna i wzruszająca. Omówiona książka wzbudziła wśród uczestników wiele emocji. Dzieci opowiedziały o najbliższych osobach, których nie chciałyby też stracić. Chętnie wymieniały się swoimi refleksjami i odczuciami. Zajęcia zakończyły się warsztatami plastycznymi w trakcie których dzieci próbowały namalować serce w butelce oraz najbliższe osoby.