P1010408Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w sulechowskiej bibliotece odbyło się 26 kwietnia.  O godzinie 1000 stawiła się grupa Motylków z Przedszkola „Pod Muchomorkiem” by wysłuchać, a następnie wspólnie zanalizować treść opowiadania Agnieszki Zimnowodzkiej „Przechwalaki”. „Przechwalaki” to książec zka z serii  HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiony jest szczególny typ charakteru bohaterów. W „Przechwalakach” spotkaliśmy rodzinę Przechwalaków, dla  której  dosłownie wszystko jest powodem do przechwałek. Spotkanie klubu zakończyło się jak zwykle cudowną zabawą w Kąciku Maluszka.