wierzbickiMimo że w ostatniej chwili musieliśmy zmienić miejsce spotkania z biblioteki na szkołę (pochmurna pogoda uniemożliwiła przyjście dzieci do biblioteki) spotkanie miało bardzo atrakcyjny przebieg. A wszystko to dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu pana Łukasza Wierzbickiego, pisarza i podróżnika. Było sporo faktów geograficznych, historycznych, biograficznych, scenek z udziałem dzieci, efektów specjalnych, rekwizytów. Jednym słowem wzorcowe połączenie nauki z zabawą. Obiecujemy, że to nie ostatnie spotkanie z panem Łukaszem. Będziemy robić wszystko, aby to był początek naszej współpracy.

Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Program realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki